Parafia pw. Wszystkich Świętych Sobienie Jeziory

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

28 marca 2017 r. Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
Ez 47,1-9,12; Ps 46,2-3.5-6.8-9; J 4,42.15
Ewangelia:
J 5,1-3a.5-16

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Galerie zdjęć
Spotkanie z p.prof.Bogdanem Chazanem
Turniej tenisa stołowego o puchar wójta i proboszcza 2017
Koncert kolęd 2017
VIII Piesza Pielgrzymka do Góry Kalwarii
Kongres różańcowy
ŚDM 2016
Boże Ciało 2016
Bierzmowanie 2016
Triduum Paschalne 2016
Niedziela Palmowa 2016
Droga Krzyżowa ulicami Sobień
IX Turniej tenisa stołowego
Chór Rodzinny Kraj
Poświęć kilometr - film
KSM - przygotowanie do SDM
Nikt Cię tu nie chce...27.03.2015
Turniej tenisa stołowego
Nasi ministranci i lektorzy 23.11.2014
Dekanalne spotkanie młodzieży 22.11.2014
Prymicja
Młodzież z naszej parafi na peregrynacji Znaków ŚDM
Wyjazd młodzieży do Taize
Wsród misjonarzy w Camerunie
Spotkanie z biskupem
Hyacinthem Egbebo z Wikariatu Apostolskiego Bomadi w Nigerii
wizytacja ks. bpa
Zbigniewa Kiernikowskiego
Zdjęcia kościoła parafialnego
Pomoc dla Powodzian z gminy Wilków od Parafian z Sobień - Jezior
Zdjęcia Ks. Bernarda z Ugandy
Galeria zdięć parafii Sobienie Jeziory
Chór Parafialny
Spotkanie z Siostrą Amabils, misjonarką z Kenii
25 lecie święceń kapłańskich ks. Proboszcza
X Jubileuszowe Forum Młodzieży w Rzymie
 
Serwis informacyjny KRP

Czy to koniec świata?

Poparzonego mężczyznę zabrał śmigłowiec LPR

Szczyty Afryki - spotkanie w bibliotece

Muzeum Regionalne w Dzienniku Turystycznym

O wspieraniu rodzicielstwa zastępczego i roli pogotowia rodzinnego

Wielkopostny Dzień Skupienia dla Nauczycieli Powiatu Mińskiego

Kapłani represjonowani i zamordowani w obozach

Jubileuszowe Wielkopostne Spotkania Literacko-Muzyczne w Cegłowie

Katolickie Radio Podlasie wśród laureatów Małego Feniksa 2017

Pierwszy Dzień Wiosny w PSP w Woli Chomejowej

XIV Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych w Mińsku Mazowieckim

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Księża
Kontakt
Poradnia Rodzinna
Chór Parafialny
Bractwo Świetej Barbary
KSM
Parafialny Zespół Caritas
Lektorzy i Kantorzy Grafik
 
Aktualności
Informator Parafialny
Skład Rady Parafialnej
Święty Józef
Czynności poprzedzające zawarcie małżeństwa sakramentalnego
Prawo do nauczania religii
Relacja z ŚDM
Biskup Siedlecki - Wskazania w sprawie udzielania sakramentów
Powstanie Styczniowe - Zambrzyków
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Podlaskie Echo Katolickie
Fronda.pl Portal Poświęcony
Caritas Sobienie Jeziory
EKAI
Episkopat
Mateusz
Opoka
Nasz Dziennik
Radio Maryja
Adonai
Miłosierdzie Boże
Fatima 1
Wiara.pl
Brewiarz
Pomoc Kościolowi w Potrzebie
Podstawowe informacje o sektach i psychomanipulacji
Loretanki
Modlitwy
Europa dla Chrystusa
 
 
Liczniki
 
Informator Parafialny
 
 

 

PORZĄDEK MSZY ŚW. W PARAFII PW. WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W SOBIENIACH JEZIORACH 

Ks. Proboszcz: 025 685 80 15 ; 512 373 870
Ks. Wikariusz: 
502 822 006
Ks. Tomasz: 506 966 460

 

Msze Św. w Parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach - Jeziorach

Ks. Proboszcz: tel. 512 373 870; Ks. Wikariusz: tel. 502 822 006

Kancelaria Parafialna czynna od wtorku do soboty w godz.: 7:30 – 8:30; 17:00 – 18:00

Intencja do różańca: Módlmy się w intencji naszych rekolekcji oraz dobrej spowiedzi

Poniedziałek 27.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 † Grzegorza Choima of. Uczestnicy pogrzebu

 

18:00 † Kazimierza Szczypka (r.), Bronisławę Szczypek, Barbarę Jedynak i Kazimierza Kłosa of. Marcin i Agnieszka Szumidło

 

Wtorek 28.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Stanisławę Mentryba of. Uczestnicy pogrzebu

 

2) ks. Jana Kaczkowskiego (r.)

 

18:00 † Marię Magdalenę Niedziółka of. Uczestnicy pogrzebu

 

Środa 29.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 † Antoniego (r.), Feliksę, zm. z rod Połosaków, Sibilskich i Kazimierę Jabłońską of. St. Połosak

17:45 Nowenna do Sw Jozefa

18:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Wita z racji 60 r. ur.

2) † Genowefę Sosnowską of. Uczestnicy pogrzebu

Czwartek 30.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 † Kazimierza Fica of. Uczestnicy pogrzebu

 

18:00 1) † Adama Szlasę of. Uczestnicy pogrzebu

 

2) † Mariannę i Szczepana Nagórków, zm. z rodz. Lempkowskich i Żurawskich

of. Krystyna Nagórek

Piątek 31.03.2017

Rekolekcje Parafialne

10:00 † Zbigniewa Bąbika, zm. Bąbików, Kabalów, Bajkowskich, Furmanów i Pańków of. Rodzina

12:00 Dz.-błag. o Boże błog. i potrzebne łaski dla Janiny z racji 90 r. ur. of. Córki z Rodzinami

 

15:00Godzina Miłosierdzia

17:00 † Beatę Szustakiewicz of. Koleżanka z Rodziną

18:00Droga Krzyżowa

19:00 Dz.-błag. o Boże błog. i opiekę MB dla Zofii z racji 82 r. ur. of. Rodzina

Sobota 01.04.2017

Rekolekcje Parafialne

10:00 † Mariannę Banasiewicz of. Rodzina Przybyszów i Goładańskich ( Zapraszamy chorych)

12:00 1) † Teresę Tkaczyk of. Uczestnicy pogrzebu ( Zapraszamy dzieci i młodzież )

 

2) † Antoninę, Władysława Kuk, Władysławę, Tomasza Grzęda i Dziadków of. Krystyna Grzęda

 

17:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Wita z racji 60 r. ur. of. Żona

18:30Nabożeństwo do NMP z racji I Soboty m-ca

19:00 Dz.-błag. o Boże błog. i potrzebne łaski dla Grażyny z racji 50 r. ur. of. Mąż i Dzieci

Niedziela 02.04.2017

V Niedziela Wielkiego Postu

7:30 † Mariana Rogulskiego (r.), Paulinę i Władysława Rogulskiego, Józefa, Adama Sabałów

i Piotra Cieślaka of. Rodzina

9:30 1) † Zofię (r.), Stanisława, Andrzeja Abramowicz i zm. Dziadków of. Dzieci

2) † Rozalię, Władysława Lempkowskich, Anielę Kabala, Stanisława, Genowefę

i Henrykę Lempkowskich of. Rodzina

 

11:15 Nabożeństwo Gorzkich Żali

11:30 1) † Mieczysława Gadomskiego (r.), Konstantego i Annę Kwiatkowskich of. Teresa Gadomska

2) Andrzeja Pawełczaka, zm. z rodz. Sosnowskich, Kernerów i Reków of. Rodzina

3) Za Parafian of Ks Proboszcz

 

17:00 Dz.-błag. o Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny z racji urodzin of. Rodzina

 

 

 

Msze Św. w Parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach - Jeziorach

Ks. Proboszcz: tel. 512 373 870; Ks. Wikariusz: tel. 502 822 006

Kancelaria Parafialna czynna od wtorku do soboty w godz.: 7:30 – 8:30; 17:00 – 18:00

Poniedziałek 20.03.2017

Uroczystość św. Józefa

7:00 1) † Józefa, Antoninę Sosnowskich, Jana Czubę i Krystynę Falsziewicz i Mariannę Czuba of. Rodzina

2) † Józefa Marciniaka, Stanisława i Genowefę Celińskich of. Dzieci

 

18:00 † Danutę Marchewkę of. Sąsiedzi z bloku

 

Wtorek 21.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) †Ryszarda Nowaka of. Uczestnicy pogrzebu

 

2) † Bolesława Kabalę, zm. z rodz. Kabalów, Wronów, Krzysztofa Gwardeckiego i za dusze w czyśćcu cierpiące of. Danuta Kabala

 

18:00 † Martę Mularczyk (r.), zm. z rodz. Mularczyków i Kosteckich

Środa 22.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Zofię Talarek of. Uczestnicy pogrzebu

2) Balbinę, Józefa Abramowiczów, Jana, Antoninę, Mariana, Kazimierza i Dariusza Łysiaków of. Rodzina

18:00 † Zofię i Kazimierza Talarek of. Rodzina Gładyszów

Czwartek 23.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 † Mariannę, Stefana Kabala, Elżbietę, Jana, Zofię, Tomasza, Zofię, Stanisława Lempkowskich i Mieczysława Kurdla of. Rodzina

 

18:00 † Feliksę i Władysława Daczewskich of. Syn z Rodziną

Piątek 24.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Bolesława Szczepaniaka, Henryka Krawczyka i zm. z Rodziny of. Feliksa Szczepaniak

2) † Sabinę Wiesławę Widłak of. Krzysztof Osęka z Rodziną

 

15:00Godzina Miłosierdzia

16.30 – Zbiórka Ministrantów Starszych

17:15Droga Krzyżowa

18:00 1) † Sławomira Blachowskiego (r.) of. Żona

19:00Droga Krzyżowa

Sobota 25.03.2017

Uroczystość Zwiastowania NMP

7:00 1) † Franciszkę, Edwarda, Kazimierza, Stanisława, Jana, Leonarda, Adama i zm. z Rodziny of. Rodzina Matysek

2) † Andrzeja Sosnowskiego of. Rodzina

9:00 Małgorzatę Kozłowską (r.), zm. z rodz. Kozłowskich, Lempkowskich, Lewandowskichi Kabalów of. Rodzina

17:30 Spotkanie Lektorów i Kantorów ( obowiązkowe )

18:00 Stanisława Prudzyńskiego (r.) of. Żona i Dzieci

Po Mszy Św. spotkanie KSM oraz Spotkanie z Rodzicami dzieci z Scholii ( ul Parysowska )

 

Niedziela 26.03.2017

IV Niedziela Wielkiego Postu

7:30 † Feliksę, Józefa Żelazo (r.) i zm. z Rodziny of. Rodzina

9:30 1) Dz.-błag.z prośbą o Boże błog i opiekę MB dla Krzysztofa z racji 50 r. ur of. Żona i Dzieci

2) † Jana Grzegrzółkę (r.), Jana, Katarzynę Kasprzaków, Józefę, Jerzego, Stanisława Grzegrzółków i zm. z Rodziny of. Żona i Dzieci

11:15 Nabożeństwo Gorzkich Żali

11:30 1) † Jana, Jacka, Kamila, Anielę, Feliksa Kasprzaków, Jacka, Józefę Dąbrowskich, Tadeusza Marciniaka, Andrzeja Molaka i za dusze w czyśćcu cierpiące of. Rodzina

2) † Wawrzyńca, Bronisławę, Jana, Jerzego, Zygmunta, Halinę, Henryka i zm. Żelazo of. Rodzina

17:00 † Zm. Parafian polecanych w wypominkach of Ks Proboszcz

Po Mszy Sw Adoracja Najświętszego Sakramentu do 20:00 ( okazja do spowiedzi )

 

 

 

Msze Św. w Parafii Wszystkich Świętych w Sobieniach - Jeziorach

Ks. Proboszcz: tel. 512 373 870; Ks. Wikariusz: tel. 502 822 006

Kancelaria Parafialna czynna od wtorku do soboty w godz.: 7:30 – 8:30; 17:00 – 18:00

Intencja do różańca: O łaskę nawrócenia dla tych co porzucili Sakrament Pokuty

Poniedziałek 13.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Helenę Łuszczyk of. Uczestnicy pogrzebu

2) † Mariannę Banasiewicz of. Uczestnicy pogrzebu

 

18:00 † Grzegorza Choima of. Siostry

 

Wtorek 14.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Władysławę Bąbik of. Uczestnicy pogrzebu

 

2) † Stanisławę Mentryba of. Uczestnicy pogrzebu

 

18:00 † Dariusza Łysiaka of. Żona i Dzieci

Środa 15.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Konstantego Henryka Rozuma of. Uczestnicy pogrzebu

2) Krystynę i Józefa Rytel, Bolesławę Kuć i zm. Dziadków of. Syn Stanisław

17:45 Nowenna do Sw Józefa

18:00 † Genowefę Kasprzak of. Uczestnicy pogrzebu

Czwartek 16.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Teresę Tkaczyk of. Uczestnicy pogrzebu

2) † Józefa (r.), Władysławę, Konstantego, Mariannę Sobczaków i Mariana Dąbrowskiego of. Rodzina

 

18:00 † Stanisława (r.), Stanisławę i Krzysztofa Żmudzin of. Rodzina

Piątek 17.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) Zygmunta (r.), Józefa i Józefę Grzegrzółka of. Rodzina

2) † Józefa Kabalę of. Rodzina

 

15:00Godzina Miłosierdzia

16.30 – Zbiórka Ministrantów Starszych

17:15Droga Krzyżowa

18:00 Edwarda Deniziaka of. Syn Stanisław z Żoną

19:00Droga Krzyżowa

Sobota 18.03.2017

Dzień Powszedni

7:00 1) † Józefa Górskiego of. Żona

2) † Zbigniewa Ciarę of. Siostry z Rodzinami

18:00 1) Stanisława Bylinkę (r.) of. Siostra

2) O łaskę zdrowia of. NN

Po Mszy Św. spotkanie KSM

 

Niedziela 19.03.2017

III Niedziela Wielkiego Postu

7:30 † Józefa (r.), Stanisławę Retmaniak, zm. z rodz. Retmaniaków i Grzędów of. Córki

 

9:30 1) † Jana, Janinę Sabała (r.), zm. z rodz. Świderskich i Sabałów of. Rodzina

2) Za Parafian oraz w int. Rodzin z naszej Parafii of. Wspól. KŻR Mężczyzn

 

11:15 Nabożeństwo Gorzkich Żali

11:30 1) † Marka, Zygmunta, Stanisława, Balbinę, Jana i Genowefę Sosnowską of Rodzina

2) † Józefa i Janinę Siejka of. Dzieci

16:00 Katecheza Chrzcielna

16:45 Obrzęd poświęcenia i wręczenia książeczek do nabożeństwa dzieciom kl III

17:00 † Józefa, Józefę Meserszmit, Helenę, Józefa i Stanisława Strzyżewskiego of. Ewa Strzyżewska

 

18:15 Spotkanie z prof. Bogdanem Chazanem – Klauzula sumienia a życie ludzkie

 

 

 

 

 

 
     

Licznik wejść na stronę od 12.10.2008

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR