Parafia pw. Wszystkich Świętych Sobienie Jeziory

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

18 października 2018 r. Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

     
LITURGIA SŁOWA


Ewangeliarz OP Oremus
Czytania:
2 Tm 4, 9-17a; Ps 145, 10-11. 12-13ab. 17-18; Łk 10, 1-9
Ewangelia:
Łk 10, 1-9

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Galerie zdjęć
Pielgrzymka do Góry Kalwarii 2018r
Wizyta Księdza Kardynała Gerharda Mullera - Poświęcenie Ołtarza Miłosierdzia Bożego
Festyn Rodzinny w Hołdzie Niepodległej
Boże Ciało 2018
Biały Tydzień - wizyta misjonarza z Boliwii
Msza Prymicyjna ks. Pawła Gontarza
Bierzmowanie 2018
Pielgrzymka mężczyzn do Wilna
Pielgrzymka do Lourdes grupa druga
Pielgrzymka do Lourdes grupa pierwsza
Triduum Paschalne 2018
Droga Krzyżowa ulicami Sobień 2018
Niedziela Palmowa 2018
Nocna Droga Krzyżowa 2018r
Turniej tenisa stołowego 2018
Liturgiczna służba ołtarza dorosłych mężczyzn
Przyjęcie nowych ministrantów
Uroczystość odsłonięcia tablicy pamięci fundatorów kościoła
Finały ligi ministrancko-lektorskiej
Parafialna Pielgrzymka do Fatimy
Pielgrzymka mężczyzn 2017
Spotkanie z p.prof.Bogdanem Chazanem
VIII Piesza Pielgrzymka do Góry Kalwarii
Kongres różańcowy
ŚDM 2016
Chór Rodzinny Kraj
Nasi ministranci i lektorzy 23.11.2014
Wsród misjonarzy w Camerunie
Spotkanie z biskupem
Hyacinthem Egbebo z Wikariatu Apostolskiego Bomadi w Nigerii
wizytacja ks. bpa
Zbigniewa Kiernikowskiego
Zdjęcia kościoła parafialnego
Pomoc dla Powodzian z gminy Wilków od Parafian z Sobień - Jezior
Zdjęcia Ks. Bernarda z Ugandy
Galeria zdięć parafii Sobienie Jeziory
Spotkanie z Siostrą Amabils, misjonarką z Kenii
25 lecie święceń kapłańskich ks. Proboszcza
 
Serwis informacyjny KRP

Koszykarki PGE MKK na fali

Siatkarki z pierwszą porażką w sezonie

W gminie Siemiatycze uczniowie otrzymali stypendia

Słoneczne laboratorium

Awaria prądu w Łukowie

Łuków: Potrącenie rowerzystki /VIDEO/

Caritas: W Białej Podlaskiej pomogą czworonogom

Wernisaż w krużgankach klasztornych

Brzegi - Miastków Kościelny: XVIII Dzień Papieski

Remont zabytkowej kapliczki

Siedlecka policja dostała drona

Słuchaj na żywo KRP


        

 
MENU
Informacje o parafii
Księża
Kontakt
Poradnia Rodzinna
Chór Parafialny
Bractwo Świetej Barbary
KSM
Parafialny Zespół Caritas
Lektorzy i Kantorzy Grafik
Rada Parafialna
Cmentarz Parafialny
 
Aktualności
Informator Parafialny
Wykaz odpustów, które można uzyskać codziennie i w ciągu roku
Święty Józef
Czynności poprzedzające zawarcie małżeństwa sakramentalnego
Prawo do nauczania religii
Aby dobrze przeżyć te dni... Triduum Paschalne cd.
Biskup Siedlecki - Wskazania w sprawie udzielania sakramentów
Powstanie Styczniowe - Zambrzyków
Wykład dr M.Rombla z okazji wmurowania tablicy upamietniającej fundatorów koscioła
Projekty ołtarza Miłosierdzia Bożego w kościele
 
LINKI
Cmentarz Parafialny
Diecezja Siedlecka
Podlaskie Echo Katolickie
Fronda.pl Portal Poświęcony
Caritas Sobienie Jeziory
EKAI
Episkopat
Mateusz
Opoka
Nasz Dziennik
Radio Maryja
Adonai
Miłosierdzie Boże
Fatima 1
Wiara.pl
Brewiarz
Pomoc Kościolowi w Potrzebie
Podstawowe informacje o sektach i psychomanipulacji
Loretanki
Modlitwy
Europa dla Chrystusa
Pro memoria dotyczące Mszy gragoriańskich
 
 
Liczniki
 
Wybór piosenek do konkursu
 
 

 

Załącznik 1

 

I. Kategoria wiekowa: 7 – 10 lat

piosenki z lat 1993 – 2018

 

L.p.

Tytuł

Wykonawca

1.

Tamta dziewczyna

Sylwia Grzeszczak

2.

Sen o przyszłości

Sylwia Grzeszczak

3.

W kinie w Lublinie

Brathanki

4.

Byle jak

Margaret

5.

Nie mów mi nie

Marta Gałuszewska

6.

Zagubiony

Enej

7.

Gdzie ten, który powie mi

Brathanki

8.

Kamień z napisem love

Enej

9.

Soft

Video&Ania Wyszkoni

10.

Z ciszą pośród czterech ścian

Ania Wyszkoni

11.

Pokolenie

Kombi

12.

Lustra

Natalia Szroeder

13.

Łowcy gwiazd

Cleo

14.

Po co

Kayah

15.

Sens

Tabb & Saund N Grace

16.

Świat się nie kończy

Piort Rubik

17.

Strażnik raju

Piotr Rubik

18.

Biegnij przed siebie

Ania Wyszkoni

19.

Ty i ja

Monika Lewczuk

20.

Kaktus

Bovska

21.

Spełniaj marzenia

Jeremi & Artur, Sylwia Przybysz Sylwia Lipka

22.

Bal wszystkich świętych

Budka Suflera

23.

Pół kroku stąd

Natalia Nykiel

24.

Żyj

Roksana Węgiel

25.

Z Tobą nie umiem wygrać

Ania Dąbrowska

26.

Przez twe oczy zielone

Akcent

27.

Na chwilę

Grzegorz Hyży

28.

Sekret

4Dreamers

29.

W płomieniach

Mateusz Ziółko

30.

Pójdę boso

Zakopawer

31.

Nie zapomnij

Oliwia Wieczorek

 

 

II. Kategoria wiekowa: 11 – 14 lat

piosenki z lat 1967 – 1992

 

L.p.

Tytuł piosenki

Wykonawca

1.

Małgośka

Maryla Rodowicz

2.

Ale to już było

Maryla Rodowicz

3.

Sen o Warszawie

Czesław Niemen

4.

Przeżyłam z Tobą tyle lat

Krystyna Giżowska

5.

Kwiaty we włosach

Czerwone Gitary

6.

Prześliczna wiolonczelistka

Skaldowie

7.

Dni, których jeszcze nie znamy

Marek Grechuta

8.

Jolka Jolka

Budka Suflera

9.

Zawsze tam gdzie ty

Lady Pank

10.

Z tobą chcę oglądać świat

Zbigniew Wodecki

11.

Cykady na cykladach

Maanam

12.

Autobiografia

Perfect

13.

Chodź pomaluj mój świat

2 plus 1

14.

Odpływają kawiarenki

Irena Jarocka

15.

Wymyśliłam Cię

Irena Jarocka

16.

Najtrudniejszy pierwszy krok

Anna Jantar

17.

Tyle słońca w całym mieście

Anna Jantar

18.

Nie liczę godzin i lat

Andrzej Rybiński

19.

Orkiestry dęte

Halina Kunicka

20.

Słodkiego miłego życia

Kombi

21.

Nie bądź taki szybki bill

Kasia Sobczyk

22.

Gdzie Ci mężczyźni

Danuta Rinn

23.

Ta sama chwila

Bajm

24.

Biała armia

Bajm

25.

Zakazany owoc

Krzysztof Antkowiak

26.

Papierowy księżyc

Halina Frąckowiak

27.

Przetańczyć z Tobą chcę

Anna Jantar

28.

Zatańczysz ze mną jeszcze raz

Krzysztof Krawczyk

29.

Windą do nieba

2+1

30.

Najwięcej witaminy

Andrzej Rosiewicz

31.

Cudownych rodziców mam

Urszula Sipińska

32.

Papierowy księżyc

Halina Frąckowiak

33.

Dmuchawce, latawce, wiatr

Urszula

 

 

 

III kategoria wiekowa: 15 – 18 lat

piosenki z lat1940 – 1966

 

L.p.

Tytuł

Wykonawca

1.

Kwiat jednej nocy

Alibabki

2.

Pod papugami

Czesław Niemen

3.

Nie bądź taki szybki bill

Kasia Sobczyk

4.

Malowana lala

Karin Stanek

5.

O mnie się nie martw

Kasia Sobczyk

6.

Już taki jestem zimny drań

Mieczysław Fogg

7.

Kochać, jak to łatwo powiedzieć

Piotr Szczepanik

8.

Cicha woda brzegi rwie

Zbigniew Kurtycz

9.

Zakochani są wśród nas

Helena Majdaniec

10.

Na prawo most, na lewo most

Chór Czejanda

11.

Augustowskie noce

Maria Koterbska

12.

Jedziemy autostopem

Karin Stanek

13.

Dwudziestolatki

Maciej Kosowski

14.

Goniąc kormorany

Piotr Szczepanik

15.

Nikt na świecie nie wie

Czerwone gitary

16.

Dozwolone od lat osiemnastu

Czerwone gitary

17.

Ktoś mnie pokochał

Skaldowie

18.

Matura

Czerwone gitary

19.

Powrócisz tu

Irena Santor

20.

W zielonym gaju

Biesiadne

21.

Piosenka o mojej Warszawie

Mieczysław Fogg

22.

Jak za dawnych lat

Janusz Popławski

23.

Szkoda lata

Jerzy Połomski

24.

Przy kominku

Irena Santor

25.

Nie zadzieraj nosa

Czerwone gitary

26.

Nogi

Czarno-Czarni

27.

Niedziela będzie dla nas

Czarno-Czarni

28.

Parasolki

Maria Koterbska

29.

Cała sala

Jerzy Połomski

30.

Kto za Tobą w szkole ganiał

Czerwone gitary

 

IV. Kategoria wiekowa - Śpiewająca Rodzina

piosenki z lat 1918 – 1939

 

L.p.

Tytuł piosenki

Wykonawca

1.

Ach jak przyjemnie

Eugeniusz Bodo

2.

Ach śpij kochanie

Eugeniusz Bodo i Adolf Dymsza

3.

Ada to nie wypada

Hanka Ordonówna

4.

Bal na Gnojnej

Biesiadne

5.

Czy pani mieszka sama

Jerzy Połomski

6.

Dobranoc oczka zmruż

Kazimierz Wajda i Henryk Vogelfanger

7.

Ja nie mam co na siebie włożyć

Zula Pogorzelska

8.

Każdemu wolno kochać

Mieczysław Wojnicki

9.

Kiedy będziesz zakochany

Mieczysław Fogg

10.

Miłość ci wszystko wybaczy

Hanka Ordonówna

11.

Młodym być

Mieczysław Fogg

12.

Nasza jest noc

Mieczysław Fogg

13.

Nie kochać w taką noc to grzech

Aleksander Żabczyński

14.

Nie ma szczęścia bez miłości

Hanna Brzezińska

15.

Panna Andzia ma wychodne

Barbara Rylska

16.

Pierwszy znak

Hanka Ordonówna

17.

Szkoda Twoich łez

Tadeusz Faliszewski

18.

Tango andrusowskie

Tadeusz Faliszewski

19.

To się zwykle tak zaczyna

Mieczysław Fogg

20.

Umówiłem się z nią na dziewiątą

Eugeniusz Bodo

21.

Tylko we Lwowie

Szczepko i Tonko

22.

W małym kinie

Mieczysław Fogg

23.

Zimny drań

Eugeniusz Bodo

24

Chryzantemy złociste

Janusz Popławski

25.

Każdemu wolno kochać

Teresa Tutinas

26.

Ta ostatnia niedziela

Mieczysław Fogg

27.

Powróćmy jak za dawnych lat

Janusz Popławski

28.

Na pierwszy znak

Hanka Ordonówna

29.

Już nie zapomnisz mnie

Aleksander Żabczyński

30.

Czy pamiętasz tę noc

Jerzy Połomski

 

 

 
     

Licznik wejść na stronę od 12.10.2008

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR